Seminaras: Kultūros animacija Lietuvoje: kas tai?

Vytauto Didžiojo Universiteto Menų fakultetas ir tarptautinis kultūros animacijos projektas „Localise“ kviečia dalyvauti mokomajame/praktiniame seminare „Kultūros animacija Lietuvoje: kas tai?“. Seminaras vyks 2012 m. lapkričio 16 d.VDU TEATRAS (Daukanto g, 27 -101, Kaunas).

Konferencija skirta studentams, dėstytojams, organizacijų atstovams, bendruomenių lyderiams bei kultūros darbuotojams norintiems įgyti žinių apie kultūros animacijos idėjas bei susipažinti su jos principais praktinėje veikloje.

Pagrindinės seminaro temos:
• Kultūros animacijos teorija;
• Gerosios patirtys iš Lietuvos, Lenkijos ir Didžiosios Britanijos;
• Kultūros animacijos praktiniai metodai.

Kultūros srityje animacija (lot. animation – gaivinimas, tam tikros veiklos gyvinimas, aktyvinimas) reiškia ne tik kultūros ir meno procesų skatinimą, bet ir visuomenės gyvenimo aktyvinimą per meninę ir kultūrinę veiklą. Kultūros animaciją nuo kitų kultūros organizavimo formų skiria tai, jog ji remiasi aktyvaus kultūros vyksmo, kurį kuriant dalyvauja įvairios socialinė grupės, idėja. Kultūros animatorius inicijuoja, organizuoja ir įgyvendina įvairius kultūrinius ir meninius projektus, siekdamas skatinti individo ir skirtingų socialinių grupių kūrybiškumą.

Registraciją į seminarą vyksta iki lapkričio 14 d., užsiregistruojant šiuo e-mail: greta@kulturoskiemas.lt parašant subject laukelyje „Registracija Animacija“, laiške nurodant savo vardą/pavardę/organizaciją (jei priklausot).