Sėkmingas Menų fakulteto ir Kauno bienalės bendradarbiavimas

Rugpjūčio 25 – spalio 29 d. Kaune vyksta jau 14-oji Kauno bienalė „Artumo geografija“ – didžiausias šiuolaikinio meno festivalis Lietuvoje, prie kurio sėkmingo įgyvendinimo prisidėjo ir VDU Menų fakultetas. Fakulteto garso įrašų studijoje įrašytas bienalės audiogidas ir atliktas Angolos menininkų Yonamine ir Ihosvanny kūrinio garso suvedimas. Be to, Muzikos produkcijos programos studentas Ignas Lukševičius sukūrė šių metų bienalės garso takelį.

Visų bendrų kūrybinių veiklų rezultatai plačiai prieinami kauniečiams ir menų besidomintiems miesto svečiams. Audiogido galima pasiklausyti Kauno bienalės Interneto svetainėje, o Yonamine ir Ihosvanny lauko instaliaciją galima aplankyti Kauno tvirtovės parko kultūros erdvėje P.A.R.A.K.A.S .

Ypač džiugina kūrybinis Menų fakulteto studento Igno Lukševičiaus indėlis į šiųmetinę Kauno bienalę. Bendradarbiavimu kuriant bienalės garso takelį džiaugiasi ne tik bienalės rengėjai, bet ir pats autorius. „Mano motyvacija kūrybai visada buvo didelė. Pamatęs Kauno bienalės projektą bei kvietimą bendradarbiauti labai apsidžiaugiau. Išties, projekto eiga nebuvo lengva. Renginio tematika tikrai yra ypatinga, jos perteikimas mano kūryboje reikalavo išskirtinio mąstymo bei lakios vaizduotės. Nepaisant to, labai džiaugiuosi, kad galėjau prisidėti prie šio projekto – tai buvo puiki patirtis ir praktika, kuri man leis toliau tobulėti ir būti geresniu savo srities specialistu“, – dalinasi savo patirtimi Ignas.

Kviečiame pasiklausyti Kauno bienalės garso takelio  ir plačiau susipažinti su festivalio programa

Nuotraukų autoriai: Martynas Plepys, Gražvydas Jovaiša.