Romualdo Požerskio fotografijų paroda „Beprotiškos vestuvės Nevados dykumoje“

Gegužės 7 d., nuo 18 val., Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos jaunimo, meno ir muzikos skyriuje, A. Mapu 18,  kviečia apsilankyti Romualdo Požerskio fotografijų parodoje „Beprotiškos vestuvės Nevados dykumoje“. Naujoje autoriaus fotografijų serijoje įamžintos poros, žiedus sumainiusios grandiozinio meninio projekto „Degantis žmogus“ metu, kai ribos tarp meno ir gyvenimo visiškai ištirpsta.

„Degantis žmogus“ yra žinomas kaip unikaliausias masinis alternatyvaus meno reiškinys pasaulyje. Tai industrinės pasąmonės, postmodernios technokultūros, archajiškos, mitologijos ir ugnies kulto kratinys, kasmet kviečiantis savęs atsivėrimui, išraiškai, transformacijai, nuostabai. Antropologai, sociologai, menotyrininkai iki šiol tebeanalizuoja šį renginį – jis toks daugialypis, unikalus ir nuolat kintantis, kad jį sudėtinga objektyviai apibrėžti. Praleidę ten savaitę vis vien liktumėte nieko nesupratę. Logiškai ten viskas yra nesąmonė. Niekada daugiau nepavyktų prisigalvoti tokių kvailysčių ir situacijų, kurios nutinka karštoje, dulkėtoje dykumoje. Tai keistas alternatyvus pasaulis, kurio gyventojai ateiviai iš tolimos galaktikos.
Festivalio metu palapinėse nuolatos vyksta įvairūs projektai. Vienose atsidaro  barai, kitose kuriami menai, kurias aplanko vienas už kitą keistesni festivalio dalyviai. Visi išmoningi, laisvi, pozityviai nusiteikę,  su įmantriausiais kostiumais ar makiažais.

Dykumoje, kylant saulei ar jei nusileidus, persirengę jaunieji ir jų svečiai prisiekia vienas kitam amžina meile.

Paroda veiks iki gegužės 31 d.