Prisijunk prie VDU akademinio studentų teatro „ERRO“!

Vytauto Didžiojo universiteto akademinis studentų teatras „Erro“, 2011 metų gegužę Menų galerijoje „101“ VDU bendruomenei pristatęs palankių kritikų įvertinimų sulaukusį spektaklį „Vienos dalies sapnas“ (režisierius – teatro vadovas Justinas Kalinauskas) ruošiasi naujoms premjeroms ir ieško būsimų aktorių bei norinčių dirbti kuriant spektaklių apšvietimą, įgarsinimą.

Šiuo metu naujoje studijoje (Vytauto pr. 71) repetuojantį teatrą sudaro keliolika narių iš įvairių universiteto fakultetų. Dalyviai mokosi psichologinio teatro pagrindų, studijuoja Konstantino Stanislavskio bei Michailo Čechovo aktoriaus saviruošos metodus, lavina vaizduotę, dėmesį, fantaziją, kuria įvairius etiudus.

Repeticijos vyksta pirmadieniais ir trečiadieniais 18–21 val. teatro repeticijų salėje Vytauto g. 71.

Mylintys teatrą, besidomintys vaidybos menu, aktyvūs bei norintys geriau pažinti, suprasti ir realizuoti save, kreipkitės į teatro vadovą Justiną Kalinauską el. paštu justinas.kalinauskas@gmail.com arba telefonu 8 658 60 898.