Prisidėk prie mokslinės tiriamosios kelionės organizavimo ir dalyvauk!

Kviečiame Menų fakulteto studentus dalyvauti Leonardo da Vinci programos finansuojamame projekte LOCALISE 2010-2012!

Paskutinioji (šeštoji) mokslinė tiriamoji išvyka vyks 2012 birželio 26 – liepos 3 d. Lietuvoje (Nida, Klaipėda, Telšiai, Pasvalys, Panevežys, Molėtai) (kelionė studentams yra nemoka). Tai jau paskutinė galimybė sudalyvauti bei prisidėti prie mokslinės tiriamosios kelionės organizavimo!

Tie, kas susidomėjote, prašome registruotis elektroniniu paštu greta.km@gmail.com iki birželio 1 dienos, 17 val, subject laukelyje nurodydami LOCALISE.

Laiške turite parašyti savo vardą, pavardę, telefono numerį, studijų programos pavadinimą bei trumpą motyvaciją.

Daugiau apie projektą:

VDU Menų fakultetas kartu su dvejomis akademinėmis institucijomis iš Didžiosios Britanijos ir Lenkijos vykdo projektą, kuriame siekia įsisavinti ir pritaikyti inovatyvų mokslinės tiriamosios kelionės (study trip), kaip tyrimo, mokymosi ir praktikos, modelį.

Mokslinių tiriamųjų kelionių tikslas yra susipažinti ir užmegzti stiprius ir ilgalaikius bendradarbiavimo ryšius tarp vietinių bendruomenių aktyvistų, menininkų, kultūrinių institucijų ir universiteto bendruomenės – studentų. Mokslinių tiriamųjų kelionių metu studentai aplankys įvairius regionus, susipažins su juose dirbančiais menininkais, bendruomenėmis, vietiniais aktyvistais, kurie vykdo kultūrinę ar meninę veiklą. Mokslinių tiriamųjų išvykų metu bus vykdomos įvairios praktinės dirbtuvės bei diskusijos, kurios studentams leis giliau pažinti bendruomenių vykdomą meninę veiklą.

Tai puiki galimybė studentams, kurie nori tobulėti, daugiau sužinoti apie kultūros animaciją, bendruomeninius menus, užmegzti naujus bendradarbiavimo ryšius ir pasisemti praktinės patirties.

Mokslinės tiriamosios kelionės (study trip) buvo organizuojamos Lietuvoje, Lenkijoje ir Didžiojoje Britanijoje.