Pirmakursiams – įvadas į studijas

Rugsėjo 26 d., įvadinės savaitės pradžioje, pirmakursiai susitiko su fakulteto bendruomene – katedrų vedėjais, dėstytojais, atstovais, kurie pristatė universitetą, fakultetą, studijų programas, papasakojo apie įvadinę savaitę ir ką reikia padaryti jos metu. Čia naujųjų studentų laukė ir studentai-mentoriai, pasirengę padėti ir atsakyti į klausimus, palydėti ir pagelbėti, susipažinti su kurso draugais ir fakulteto aplinka.

Naują akademinių metų etapą visa VDU bendruomenė kartu pradės Mokslo metų pradžios šventėje, kuri vyks rugsėjo 2 dieną, pirmadienį. 13 val. visi kviečiami rinktis prie Istorinės Lietuvos Respublikos Prezidentūros Kaune (Vilniaus g. 33). Čia studentų lauks tradicinė VDU pirmakursių priesaika, VDU rektoriaus sveikinimas ir iškilminga eisena iki Kauno Rotušės aikštės.

Po šventinės eisenos, 14 val. Rotušės aikštėje visų lauks šventinė kulminacija – Lino Adomaičio koncertas! Šis nemokamas koncertas – VDU dovana visiems universiteto ir Kauno studentams, gyventojams bei miesto svečiams.

Šv. Mišios už akademinę bendruomenę (Kauno šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedra bazilika, Vilniaus g. 1) vyks rugsėjo 2 d., pirmadienį, 12 val.

Įvadinės savaitės programa

Įvadas į studijas