Pirmakursiai kviečiami registruotis į studijų dalykus

Registracija į studijų dalykus vyks rugpjūčio 30 d. elektroniniu būdu savarankiškai prisijungus prie VDU Studentų savitarnos portalo studentas.vdu.lt . Šią dieną būtina užsiregistruoti į studijų dalykus, kuriuos studijuosite 2021/2022 m.m. rudens semestre. Registracijos dieną fakultetuose bus teikiamos konsultacijos nurodytose auditorijose, visą įvadinę savaitę konsultacijas taip pat teiks mentoriai. Registracijai į studijų dalykus reikalingas prisijungimo vardas ir slaptažodis bus atsiųsti elektroniniu laišku.

DĖMESIO! Jei negavote el. laiško su prisijungimo duomenimis, patikrinkite dar kartą el. pašto dėžutės „šlamšte“ arba prisijunkite prie portalo pagalba.vdu.lt ir slaptažodį susikurkite patys. Jūsų prisijungimo vartotojo vardas susideda iš jūsų vardo ir pavardės, atskirtų tašku, pvz. vardenis.pavardenis.

Susidarydami savo individualius tvarkaraščius ir registruodamiesi į studijų dalykus savitarnos portale studentas.vdu.lt  studentai turi atkreipti dėmesį į šiuos pagrindinius principus:

 1. Susidarykite savo individualius studijų tvarkaraščius užsiregistruodami į privalomus ir pasirenkamus specialybės dalykus, kurie numatyti tvarkaraštyje, į anglų kalbos bei kompiuterinio raštingumo dalykus pagal išlaikytų testų rezultatus bei pasirenkamus A grupės dalykusTvarkaraštį rasite čia.
 2. Bendra kreditų suma semestre turi būti:
  Nuolatinių studijų – ne mažesnė kaip 24 ir ne didesnė kaip 36 kreditai
  Ištęstinių studijų  – ne mažesnė kaip 14 ir ne didesnė kaip 26 kreditai
 3. Jei yra numatytos net tik dalyko paskaitos, bet ir laboratoriniai darbaiseminarai ir kt. užsiėmimai, turite užsiregistruoti ir į juos.
 4. A grupės dalykuose yra numatytas vietų skaičius ir jei yra daugiau norinčių nei yra vietų, patenka studentai su aukštesniu konkursiniu balu. Todėl užsiregistravę į A gr. studijų dalyką, po registracijos, t. y. rugsėjo 10 d. turite pasitikrinti ar vis dar patenkate. Jei ne – pasirinkti kitą dalyką.

Anglų kalbos ir kompiuterinio raštingumo testų rezultatai skelbiami rugpjūčio 27 d. darbo dienos pabaigoje.

Informacija studentams dėl užsienio kalbų:

 • nuolatinės formos bakalauro ir vientisųjų studijų pirmo ir antro kursų studentai, pradėję studijuoti Universitete anglų kalbą nuo aukštesnio nei A1 lygio, turi pasiekti akademinės anglų kalbos C1 lygį;
 • nuolatinės formos bakalauro ir vientisųjų studijų studentai, pradėję studijuoti anglų kalbą nuo A1 lygio, turi pasiekti akademinės anglų kalbos B2 lygį;
 • iš užsienio kalbų pogrupio studentas turi pasirinkti ne mažiau kaip 12 kreditų ir ne daugiau kaip 24 kreditus kalboms mokytis.

Rugsėjo 1-5 dienomis bus tikslinama dalykų registracija: bus galima išsibraukti iš nenorimų studijuoti dalykų ir įsirašyti į dalykų paskaitas, seminarus, laboratorinius darbus, kuriuose dar yra laisvų vietų.

Registracijos į studijų dalykus žingsniai

Jei nepavyko savarankiškai susidaryti studijų tvarkaraščio ir užsiregistruoti į studijų dalykus, galite kreiptis į savo fakultetą ir mentorius konsultacijai.

Menų fakultetas dėl registracijos į studijų dalykus konsultuos nuo 9 iki 16:30 val.

MF Muitinės g. 7 – 102, 202, Kaunas Tel. 8 37 327878, 8 37 327932 kristina.pliskaitiene@vdu.lt migle.munderzbakaite@vdu.lt