Paroda „Linkėjimai iš Drezdeno“

Vasario 22 d. 17 val. galerijoje „101“ (Laisvės al. 53) įvyks parodos „Linkėjimai iš Drezdeno“ atidarymas.

Parodos dalyviai – galerijos iš Drezdeno „Treibhaus“ (šiltnamis) bendruomenės nariai: Christoph Grabner, Daniel Petzold, Anett Bauer, Sylvia Pasztor ir Klara Meinhardt.

Galerija „Treibhaus“ buvo įkurta 1999 m. kaip menininkų saviraiškos erdvė. Drezdeno nepriklausomų galerijų aplinkoje ši galerija veikia kaip kultūrinis ir meninis centras, pasižymintis parodų ir renginių įvairove bei drąsa ekspermentuoti.

Šiuo metu galerijos bendruomenei priklauso 16 nuolatinių narių. Tarp jų yra menininkai, juvelyrai, humanitarinių mokslų, teatro atstovai, architektai, knygų prekiautojai ir kt. Suvienyti bendros iniciatyvos bei interesų, visi dirba savanoriškai be atlygio.

Galerijai „Treibhaus“ vadovauja kuratoriai – menininkai, atliekantys užduotis kiekvienas pagal savo išsilavinimą. Jie intensyviai bendrauja tarpusavyje, diskutuoja apie meną ir kūrybą. Daugelis galerijos bendruomenės narių yra dailės akademijos studentai, būsimi laisvieji menininkai.

Parodoje dalyvaujančių menininkų naudojama medžiagų įvairovė siejama su tradiciniu menu: tapyba, grafika, tačiau jų turinys – konceptualus, o formos – griaunančios tradicines konvencijas.

Paroda veiks iki kovo 9 d.

Galerija dirba II-V – 12-18 val.