Naujame LRT sezone – VDU dėstytojo Tomo Pabedinsko vedama laida apie fotografiją

 

Nuo rugsėjo 3 d., kiekvieną šeštadienį „LRT plius“ televizijos kanalu bus transliuojama laida apie fotografiją „Perspektyva“. Ją ves VDU Menų fakulteto dėstytojas, Šiuolaikinių menų katedros vedėjas dr. Tomas Pabedinskas.

Laidoje drauge su ryškiausiais įvairių kartų Lietuvos fotografais – ir daugybę istorinių kadrų užfiksavusiais klasikais, ir šiandien aktyviai kuriančiais menininkais – bus atskleidžiamas jų kūrybos pasaulis ir įvairialypė fotografijos panorama už meno ribų. Laidos kūrėjai kartu su žymiais autoriais ir fotografijos tyrinėtojais bandys atsakyti į šiandieninės vizualios kultūros keliamus klausimus. Kas yra geras kadras? Kur slypi fotografijos galia? Kaip fotografija veikia mūsų gyvenimus ir padeda išsaugoti atminti?

Laida debiutuos pokalbiu su VDU garbės profesoriumi Romualdu Požerskiu apie fotografiją ir menininko pilietinę poziciją. Taigi kviečiame rugsėjį pradėti su nauja TV laida, kurioje mūsų Universiteto bendruomenės nariai diskutuos apie šiandien visiems aktualius klausimus.

Laidos kūrybinė grupė: scenarijaus autoriai Tomas Pabedinskas ir Raminta Jonykaitė, režisierius Aleksas Matvejevas, operatorius Haroldas Klevinskas.

TV laidų ciklą remia Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas.

TV laidų ciklo gamintojas – „Vilniaus medija“

 

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/perspektyvafoto