Nauja įranga ir platesnės kūrybinės galimybės VDU Menų fakulteto Šiuolaikinių menų katedroje

Džiaugiamės, galėdami pranešti apie ilgai lauktus techninės įrangos atnaujinimus Šiuolaikinių menų katedroje, kurie leis studentams siekti dar aukštesnių kūrybinių tikslų. Kompiuterių klasėse ir individualaus darbo vietose studentų laukia nauji Apple bei Alienware kompiuteriai su visa jiems skirta programinę įranga: nuo pilno Adobe paketo iki skaitmeninės garso darbo stoties (angl. – digital audio workstation) Pro tools.

Džiugu, kad studentai savo kūrybai jau gali naudoti naujausius sisteminius Nikon, Sony ir Canon fotoaparatus (tarp jų – ir tokius modelius kaip Nikon Z7 II, Canon R5 / R6, SONY A7R V / FX3) bei jiems skirtus įvairių židinio nuotolių bei diafragmų objektyvus. Studentų video darbams galime pasiūlyti GoPro ar Blackmagic Design kompanijos 6k raiškos kameras kartu su išoriniais Atomos įrašymo ekranais bei DJI video stabilizatoriais.

 

Negalime praleisti progos pasigirti mūsų atnaujinta foto-video studija, kurioje rasite impulsinius Godox bei Nanlite forza serijos pastovios šviesos šaltinius, sukomplektuotus su jiems skirtais įvairių dydžių bei formų šviesos modifikatoriais. Nuo šiol studentai turės visas šiuolaikines priemones įgyvendinti net ir drąsiausias idėjas.