Mokslo metų pradžios šventė Vytauto Didžiojo universitete

Rugsėjo 1 dieną, trečiadienį, 13 val., Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje vyks Vytauto Didžiojo universiteto mokslo metų pradžios šventė. Čia susirinkusiųjų lauks tradicinė pirmakursių priesaika, VDU rektoriaus Juozo Augučio, Studentų atstovybės prezidentės Ievos Vengrovskajos ir kitų garbingų svečių sveikinimai visai universiteto bendruomenei bei šventinis grupės Sisters on wire koncertas.

VDU Rugsėjo 1-osios šventinė programa Kaune prasidės 13 val., Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje (K. Donelaičio g. 6), kur visi kartu sugiedosime Lietuvos Respublikos himną, taip pat stebėsime pirmakursių priesaiką, rektoriaus prof. Juozo Augučio, VDU Studentų atstovybės prezidentės Ievos Vengrovskajos ir kitų svečių sveikinimus, o oficialiąją šventės dalį užbaigs studentų himnas „Gaudeamus Igitur“. 13:30 val. visų lauksime Vienybės aikštėje vyksiančiame grupės Sisters on wire koncerte!

Renginio programa ir saugumo reikalavimai gali kisti atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją šalyje.

Renginio metu bus fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijų priemonėse.