„Moksleivių diena VDU“ kviečia į studijų (pa)tyrimus

moksleiviu-naujienos-paveiksliukas

Sausio 27 d., penktadienį, 10-14 val. Vytauto Didžiojo universitete (VDU) vyks informacinis, pažintinis renginys „Moksleivių diena VDU“. Pagrindinė šių metų moksleiviams skirtos atvirų durų dienos idėja – universitetą ir jo bendruomenę pažinti per patirtį.

„Moksleivių dienos VDU“ patyrimai ir eksperimentai vyks neseniai duris atvėrusiame VDU daugiafunkciniame mokslo ir studijų centre (V. Putvinskio g. 23). Čia renginio dalyvių lauks universiteto fakultetai, eksperimentų ir pramogų erdvės. Šiemet vietoje paskaitų fakultetai kvies dalyvauti interaktyviose veiklose ir taip išbandyti save skirtingose mokslo srityse.

Naujame pastate įrengtos vienos moderniausių garso įrašų studijų Lietuvoje, kur naudojama profesionaliausių gamintojų skaitmeninė bei analoginė įranga. Moksleiviai turės išskirtinę galimybę ne tik susipažinti su erdvėmis, bet ir kartu su VDU Muzikos produkcijos bakalauro programos atstovais išbandyti garso įrašymo procesą bei daugiau sužinoti apie muzikos kūrimą Lietuvoje.

vdu-moksleiviu-diena-registracija

„Moksleivių diena VDU“ kartu yra ir „Matuokis profesiją“ tęsinys. Renginio metu savo studijų ir darbo patirtimis dalinsis Menų fakulteto  absolventai, dėstytojai savo sričių profesionalai: Menotyros absolventė bei Kauno dramos teatro Vadybos skyriaus vadovė Agnė Burovienė, Sociologijos bakalauro bei Marketingo ir tarptautinės komercijos magistrantūros studijas baigusi, scenos menų projektų organizatorė Gintarė Masteikaitė.

Norintiems ne tik susipažinti ir (pa)tyrinėti studijas, VDU dėstytojai rengs interaktyvius susitikimus. MF dėstytoja doc. dr. Jūratė Tutlytė atsakys į klausimą: „Kas yra kūrybinės industrijos?“

MoksleiviuDienaWeb2

Apie visapusį išsilavinimą ir jo suteikiamas karjeros galimybes daugiau bus galima sužinoti „Moksleivių dienoje VDU“ metu, dalyvaujant įvairiose interaktyviose veiklose bei paskaitose: veiks Mados dizaino modelių paroda, garso studijoje vyks kūrybinės dirbtuvės, moksleiviai galės išbandyti fotografo darbą fotostudijoje, VDU teatro atstovai ves teatro dirbtuves, vyks Menų (prot)mūšis.

Atvirų durų renginyje veiks VDU Studijų informacijos centras, kur universiteto atstovai atsakys į visus su studijų programomis, priėmimu ir studijų aplinka susijusius klausimus.

Detali renginio „Moksleivių diena VDU“ programa.

Visi norintys dalyvauti renginyje „Moksleivių diena VDU“ kviečiami registruotis internetu.

Daugiau informacijos apie „Moksleivių dieną VDU“ renginio socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.

Didesnes moksleivių grupes galima užregistruoti ir telefonu: +370 37 323 206 arba elektroniniu paštu: vdu@vdu.lt.