„Moksleivių diena VDU 2020“

 

Šiandien sparčiai keičiasi naujienos, žinios, mados, net ir klimatas. Nuo tokios gausybės informacijos ir besitransformuojančios kasdienybės, kuri įsuka kaip karuselė, apsisuka ne tik galva, bet ir sudreba vidinis „aš“ – ar esu ten, kur turėčiau būti, ar einu tinkama linkme ir kas laukia toliau? Ypač dažnai tokie klausimai kyla moksleiviams, kurie mokykloje skaičiuoja paskutinius metus.

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) moksleiviams siunčia žinutę – visi atsakymai į rūpimus klausimus apie profesinio kelio pasirinkimą atsižvelgiant į ateities perspektyvas gali būti atsakyti objektyviai, be streso ir su gyvais pavyzdžiais, kaip tai atrodo ar veikia.

VDU, kaip ir kasmet, Lietuvos vyresnių klasių moksleivius kovo 20 d., penktadienį, nuo 10 val. kviečia dalyvauti informaciniame, pažintiniame renginyje „Moksleivių diena VDU“. Tai puiki galimybė vos per vieną dieną pažinti universiteto gyvenimą, pabendrauti su studentais ir dėstytojais – skirtingų sričių profesionalais.

Moksleiviams paruoštos išskirtinės paskaitos, kurių metu, pažadame, aikčiosite nuo įdomumo, aktualumo ar nuostabos.

Moksleivių lauks ir interaktyvios veiklos: VDU Sporto centras norintiems moksleiviams atliks kūno sudėties analizę, kuri padeda nustatyti mitybos įpročius, fizinį aktyvumą, riziką sirgti kai kuriomis ligomis ar net numatyti senėjimo procesą; VDU Verslo praktikos centras pristatys brainstorm’o technikas, padedančias greitai per asociacijas išgeneruoti kūrybiškas idėjas ir papasakos bei parodys apskritai kodėl be kūrybiškumo šiuolaikiniame pasaulyje „nei iš vietos“. VDU Užsienio kalbų centras (UKI) siūlys išbandyti norvegų, ispanų ir korėjiečių kalbas bei atskleis kaip šios kalbos gali prisidėti prie sėkmingos karjeros. VDU garso studijose vyks interaktyvūs užsiėmimai „Garso eksperimentai“. VDU Karjeros centras teiks blic konsultacijas moksleiviams įvairiais karjeros pasirinkimo klausimais, tad pasiruoškite ko paklausti ir apie ką labiausiai norėtumėte sužinoti. Akademinis politologų klubas kvies sudalyvauti viktorinoje, kurioje klausimai suksis apie politiką, istoriją, geografiją ir kt. temas. Žinias bus galima išbandyti ir prie žemėlapio, kuriame bus sužymėti svarbiausi tarptautiniai konfliktai, kuriuos moksleiviai turės įvardinti ir papasakoti apie juos. Daugiausiai surinkę taškų moksleiviai bus apdovanoti prizais. VDU mokslinės studentų draugijos „Modusas“ interaktyvi laboratorija „ModusLab“ pakvies iš arčiau prisiliesti prie gamtos mokslų ir pažinti mus supantį pasaulį.

Atvirų durų renginyje VDU skirtingų fakultetų atstovai papasakos apie galimybę studijuoti norimus dalykus, kurie nebūtinai turi priklausyti vienai sričiai, mokytis, iš pirmo žvilgsnio, net ir pačių egzotiškiausių užsienio kalbų bei ugdyti verslumo, kūrybiškumo, mentorystės ir kitas kompetencijas, kurios gelbsti nuolatos besikeičiančiame pasaulyje.

Renginyje kviečiami dalyvauti moksleiviai iš visos Lietuvos. Registracijos nuoroda.

Didesnes moksleivių grupes galima užregistruoti ir telefonu: +370 37 323 206 arba elektroniniu paštu: vdu@vdu.lt.