MF studentams – galimybė studijuoti dar trijuose Europos universitetuose

Menų fakultetas pasirašė tris naujas Erasmus + sutartis, plečiančias tarptautinio bendradarbiavimo ir studentų bei dėstytojų mainų galimybes.

Šiuolaikinių menų katedra pasirašė sutartį su Université Paris-Est Marne-la Vallée (UPEM, Paryžius, Prancūzija), kurioje numatyti Muzikos produkcijos programos studentų ir dėstytojų mainai. Université Paris-Est Marne-la Vallée tapo antruoju oficialiu Menų fakulteto partneriu Prancūzijoje. Iki šiol studentų ir dėstytojų mainai vyko su Rueno universitetu (Université de Rouen), Ruene.

Teatrologijos katedra pasirašė dvi naujas bendradarbiavimo sutartis: su Tartu universitetu (Tartu Ülikool) Estijoje ir Nikosijos universitetu (University of Nicosia) Kipre.

Sutartis su seniausiu ir didžiausiu klasikiniu Estijos universitetu (Tartu Ülikool) praplečia Menų fakulteto bendradarbiavimą su šia Baltijos valstybe. Iki šiol studijų ir dėstymo vizitų mainai vyko bendradarbiaujant su Estijos menų akademija (Eesti Kunstiakadeemia) Taline. Pagal sutartį su Tartu universitetu jame galės studijuoti Menų istorijos, kritikos ir medijų, Kūrybinių industrijų programų studentai, Teatrologijos ir scenos menų vadybos bei Kūrybinių industrijų programų magistrantai.

Didžiausias Kipro Nikosijos universitetas  tampa pirmuoju Menų fakulteto partneriu šioje Viduržiemio jūros saloje esančioje valstybėje. Pagal šią Erasmus + sutartį Kipre galės studijuoti Menų istorijos, kritikos ir medijų, Kūrybinių industrijų, Naujųjų medijų meno programų studentai.

Šiuo metu Menų fakultetas yra pasirašęs 26 Erasmus+ sutartis su Estijos, Latvijos, Švedijos, Suomijos, Norvegijos, Lenkijos, Vokietijos, Didžiosios Britanijos, Prancūzijos, Ispanijos, Portugalijos, Turkijos ir Kipro universitetais ar menu akademijomis.