MF renginyje pristatytos kūrybinės pirmakursių iniciatyvos

Jau ketverius metus iš eilės pas mus Menų fakultete vyksta pirmakursių vakaras – tradicinis fakulteto studentų ir dėstytojų renginys, kurio metu fakulteto bendruomenei ir vieni kitiems kūrybiškai prisistato fakulteto pirmakursiai.  Šiais metais paskutinę rudens semestro dieną Menų fakulteto penkių bakalauro studijų programų – Menų istorijos, kritikos ir medijų, Naujųjų medijų meno, Muzikos produkcijos, Vaidybos ir Kūrybinių industrijų pirmakursiai VDU teatre save pristatė kurdami dainas, filmukus ir sceninius pasirodymus. Kaip teigė renginio vedėjas, MF Teatrologijos katedros docentas Edgaras Klivis, kūrybiškai bendradarbiaujant visoms Menų fakulteto bakalauro programos gali gimti puikus kino projektas, kurį prodiusuotų Kūrybinių industrijų, filmuotų – Naujųjų medijų meno studentai, jame vaidintų – Vaidybos, o kostiumus bei garso takelį kurtų Mados dizaino ir Muzikos produkcijos programų studentai. Šios kūrybinės sinergijos rezultatą profesionaliai įvertintų ir visuomenei pristatytų Meno istorijos, kritikos ir medijų studentai.

MF pirmakursių vakare Menų istorijos, kritikos ir medijų programos studentės sukūrė dainą Menų fakultetui, o Muzikos produkcijos pirmakursiai save pristatė dabar itin populiariu manekenų iššūkiu #mannequinchallenge. Nuotaikingame filmuku išvysite ir naująsias MF garso studijas esančias VDU daugiafunkciniame studijų ir mokslo centre (Putvinskio g. 23).
 

Vaidybos programos pirmakursiai parodė scenos etiudą pagal  Čarlzo  Bukovskio elėraštį „Gretimas kambarys“, o Naujųjų medijų meno pirmo kurso studentai save pristatė šmaikščiu video, filmuotu MF patalpose (Muitinės g. 7).

Būsimi kūrybiniai prodiuseriai –  Kūrybinių industrijų programos pirmakursiai – savo kursui reprezentuoti pasirinko socialinę iniciatyvą garsinantį filmuką.

Renginio nuotraukos: