MF rengiama nauja bakalauro studijų programa „Vaidyba“.

VDU Menų fakultete rengiama nauja menų srities, teatro ir kino krypties bakalauro studijų programa “Vaidyba”. Programos tikslas: parengti aukščiausios kvalifikacijos menininkus – tarpdalykinių gebėjimų aktorius, įvariapusiškai valdančius ir kūrybiškai jungiančius vaidybos, teksto kūrimo, režisūros praktikas bei judesio ir balso įgūdžius profesinei karjerai teatre, kine, televizijoje ir kitose šiuolaikinio meno formose; išugdyti savarankiškus ir naujovėms imlius kūrėjus, gebančius sėkmingai integruotis įvairiose šiuolaikinio meno ir kūrybinių industrijų srityse.

Ko išmoksi?
– kurti spektaklio visumą, kurti vaidmenį, interpretuoti tekstą, judesį
– kūrybiškai naudoti įvairias dramos formas, teatrinius stilius ir šiuolaikines raiškos priemones
– kurti individualiai ir grupėje