Menų fakulteto studentams – užsienio dėstytojų paskaitos

Balandžio mėnesio pabaigoje Vytauto Didžiojo universitete buvo organizuojama tarptautinė mokymosi ir dėstymo savaitė „International Staff Week 2023“. Šis renginys subūrė 140 dėstytojų ir ekspertų iš 43 šalių, kurie dalinosi žiniomis ir patirtimi, mezgė ryšius, plėtojo naujas iniciatyvas ir bendradarbiavimo galimybes.

„International Staff Week 2023“ metu Menų fakultete paskaitas skaitė aštuoni įvairių užsienio universitetų dėstytojai: Krzysztof Gawlas, Adam Pisarek ir Justyna Hanna Budzik iš Katovicų Silezijos universiteto (Lenkija), Andrea Bareggi iš Kremonos K. Monteverdi konservatorijos (Italija), Dorina Papa iš Tiranos Niujorko universiteto (Albanija), Angel Rodríguez Pallas iš Korunjos universiteto (Ispanija), Anna Mazurek-Kusiak iš Liublino Gamtos mokslų universiteto (Lenkija), Irfan Hošić iš Bihač universiteto (Bosnija ir Hercegovina). Taip pat vyko susitikimas Tarptautinio Burčo universiteto (Bosnija ir Hercegovina) atstovėmis Azra Selimovic ir Jasmina Pinjić, kurio metu buvo aptartos bendradarbiavimo galimybės.

Džiaugiamės, kad šios savaitės metu Menų fakulteto studentai turėjo galimybę dalyvauti įdomiose užsienio dėstytojų paskaitose ir dalinamės šio renginio akimirkomis

nuotraukų autorius Matas Gineika