Menų fakulteto profesoriaus Romualdo Požerskio fotografijų paroda „Atlaidai“ Valensijoje

Romualdo Požerskio fotografijų parodos „Atlaidai“ atidarymu, dalyvaujant fotomenininkui, vasario 2 d. Ispanijoje, Valensijos universiteto Filologijos fakultete prasidėjo apskrito stalo diskusijų ciklas „Humanistinė fotografija Ukrainos karo kontekste“. Konferencijoje R. Požerskis dalyvavo diskusijoje tema „Ideologijų karo eigoje fotografo fotoaparatas yra tiesos ginklas, o fotografas – kartu ir šaulys, ir taikinys“. Valensijos universitete eksponuojama R. Požerskio fotografijų serija apie Lietuvos piligrimystę – tai humanistinis pasaulio vaizdas, kuris charakterizavo „Lietuvos fotografijos mokyklos“ autorius. Fotomenininkas savo kūrybinės fotografijos serijas taip pat pristatė „Espai d‘Art fotografic“ mokykloje Valensijoje. Renginiuose dalyvavo Lietuvos Konsulato Valensijoje vadovas Aleksandras Kudaba.

Parodos ir konferencijos organizatoriai – Lietuvos užsienio reikalų ministerija, Globali Lietuva, Valensijos universitetas, „Espai d‘Art fotografic“ mokykla Valensijoje ir VDU.

Paroda veiks iki kovo 30d