MENŲ FAKULTETO PIRMAKURSIŲ VAKARAS KAUNO MENININKŲ NAMUOSE

Jau dvyliktus metus iš eilės vyksta Menų fakulteto pirmakursių vakaras – tradicinis fakulteto studentų ir dėstytojų renginys, kurio metu bendruomenei ir vieni kitiems kūrybiškai prisistato fakulteto pirmakursiai. Kaip teigia Menų fakulteto dekanė dr. Jurgita Staniškytė, idėja rengti pirmo kurso studentų prisistatymą fakultete kilo ne tik iš noro geriau susipažinti su jauniausiais bendruomenės nariais, bet ir siekiant kuo glaudžiau įtraukti juos į bendras veiklas. Kaip parodė laikas, būtent galimybė pabendrauti tarpusavyje skirtingų programų pirmakursiams ir yra didžiausias šios iniciatyvos privalumas.

Kovo 7 dieną Kauno menininkų namų salėje prisistatė visų keturių Menų fakulteto bakalauro studijų programų – Kūrybinių industrijų, Menų istorijos, kritikos ir medijų, Muzikos produkcijos, Naujųjų medijų meno pirmakursiai. Būsimieji menininkai, menotyrininkai ir kūrybos prodiuseriai parengė savo studijų programas ir juos pačius pristatančius šmaikščius video, pasidalino individualia kūryba ir mintimis apie studijas Menų fakultete. Pasak Menų fakulteto prodekanės dr. Rūtos Mažeikienės, šiais metais į fakulteto bendruomenę įsiliejo daugiau negu šimtas pirmakursių, todėl šis vakaras tapo puikia proga susipažinti ir pabendrauti su tos pačios laidos studentais iš giminingų studijų programų.

Kaip vakaro metu teigė Teatrologijos katedros vedėjas dr. Edgaras Klivis, kūrybiškai bendradarbiaujant visoms Menų fakulteto bakalauro programoms gali gimti puikus kūrybinis projektas, kurį prodiusuotų Kūrybinių industrijų, įgyvendintų Naujųjų medijų meno ir Muzikos produkcijos programų studentai, o profesionaliai įvertintų ir visuomenei pristatytų Meno istorijos, kritikos ir medijų studentai. Verta paminėti, jog šis pirmakursių vakaras buvo išskirtinis, jis pirmą kartą vyko ne fakulteto patalpose, o svarbioje Kauno kultūros laukui vietoje vietoje – Kauno Menininkų namuose. Už svetingumą dėkojame Menų fakulteto alumnei, Kauno Menininkų namų direktorei Simonai Savickaitei, kuri tardama sveikinimo žodį, pakvietė studentus ne tik lankytis KMN renginiuose, bet ir kreiptis į juos su savo kūrybinėmis iniciatyvomis.