Menų fakulteto magistrantūros studijų nuotolinės atvirų durų dienos

VDU Menų fakultetas kviečia į magistrantūros studijų programų nuotolines atvirų durų dienas!

Tai – puiki proga susipažinti su šiais metais Menų fakultete vykdomomis Kūrybinių industrijų, Kultūros paveldo ir turizmo bei Teatrologijos ir scenos menų vadybos magistrantūros studijų programomis, aptarti programų turinį, studijų pobūdį ir išgirsti atsakymus į jums rūpimus klausimus.

Magistrantūros studijos suteikia galimybes praplėsti savo turimas kompetencijas, arba pasirinkti naują veiklos kryptį ir ženkliai išplėsti savo kompetencijų ratą, arba atnaujinti, sustiprinti, pagilinti savo žinias srityje, kurioje galbūt šiuo metu darbuojatės.

Magistrantūros studijas galite rinktis ir vos baigus universitetą ar kolegiją, ir po eilės metų darbo pasirinktoje srityje. Primename, kad magistro studijas pasirinkti niekada nevėlu, o jų suderinamumas su darbu yra tik vienas iš daugelio studijų suteikiamų privalumų!

Magistrantūros studijų atvirų durų dienos vyks nuotoliu

Gegužės 29 d. 17 val.

Birželio 13 d. 17 val.