Menų fakulteto doktorantas Gytis Dovydaitis festivalyje „Latitute59“ pelnė pagrindinį prizą

Kasmetinio startuolių festivalio „Latitute59“ metu Estijos menų akademijoje gegužės 19 d., įvyko verslo idėjų plėtros programos „STARTER“ finalas. Pagrindinis programos prizas atiteko komandai „Dokas“, kuriai vadovavo Vytauto didžiojo universiteto Menų fakulteto doktorantas, naujųjų medijų menininkas Gytis Dovydaitis. Prizas pelnytas už internetinę programą – Kultūros dokas, idėja šiuo metu jau funkcionuoja ir yra įtraukta į „Kaunas 2022“ Europos kultūros sostinės programą.

Kultūros dokas – tai inovatyvi internetinė programa, modernizuojanti kultūrines patirtis Kaune, Lietuvoje. Tai veikia kaip žaidimas – fizinę kortelę gauni dalyvaudamas kultūriniame renginyje, pvz. paroda, spektaklis. Skaitmeninius taškus gausite ir užregistravę kortelę savo internetiniame profilyje – taškai keičiami į dovanas. Platformos tikslas – atkreipti daugiau žmonių dėmesio į meno sceną, taip pat apdovanoti kultūros entuziastus „kišenine“ meno kolekcija.

Programą galite išbandyti SPAUSDAMI ČIA

STARTER – tai jungtinė Talino technologijos universiteto, Talino universiteto, Estijos menų akademijos, Estijos muzikos ir teatro akademijos, Estijos verslo mokyklos ir Estijos taikomųjų mokslų verslumo universiteto programa, kuri per vieną semestrą padeda studentams pereiti nuo idėjos iki verslo modelio.

Daugiau informacijos