Spalio 27 d. 18:00 val. Lietuvos universiteto šimtmečio proga Vytauto Didžiojo universiteto Menų fakultete atidaroma ekspozicija „Menų fakultetas 100-metyje: kūryba kuria kultūrą“. Parodos ekspozicija įvairiomis išraiškos formomis pasakoja apie Menų fakultetą kaip Universiteto šimtmečio dalį ir akcentuoja dėstytojų, absolventų ir studentų kūrybą.
Parodoje jungiama istorija su dabartimi tarsi du lygiagrečiai pateikiami pasakojimai, kurie „kalbasi“ tarpusavyje, – vienoje parodos linijoje nuosekliai pasakojama nuo Lietuvos universiteto pradžios ir meno studijų ištakų iki šiandienio VDU Menų fakulteto, kitoje – eksponuojama dėstytojų, absolventų ir studentų kūryba. Menų fakulteto parodos naratyvas sukasi aplink tai, kaip kūryba kuria kultūrą.
Paroda yra „Lietuvos universitetui – 100“ programos dalis.