Menotyros katedros vedėjai, dėstytojai dr. Jolitai Butkevičienei „Metų dėstytojas“ apdovanojimas

Balandžio 26 dieną, antradienį, VDU Didžiojoje salėje vyko anksčiau buvę tradiciniai, dabar po ketverių metų pertraukos atgimstantys universiteto bendruomenės apdovanojimai „V2“, kuriuose buvo apdovanoti ir už savo veiklą bei per 2021 metus nuveiktus darbus, bendruomenės geriausiai įvertinti, savo darbui atsidavę dėstytojai, iniciatyvūs ir aktyvūs akademinės bendruomenės nariai, įtraukiantys renginiai, veikliausios studentiškos organizacijos ir t.t. Apdovanojimų metu iš viso buvo įteikta 10 statulėlių.

Šiemet „V2” apdovanojimai ypatingi , nes Vytauto Didžiojo universitetas mini Lietuvos universiteto 100-metį ir savo, kaip atkurto universiteto 33-ąjį gimtadienį. Renginys prasidėjo studentišku himnu „Gaudeamus“, kurį atliko VDU Muzikos akademijos duetas: absolventas Paulius Kaminskas ir studentė Viktorija Zeilikovičiūtė, o VDU rektorius prof. Juozas Augutis susirinkusiems tarė sveikinimo žodį.

Džiaugiamės, kad nominacija „Metų dėstytojas“ buvo apdovanota VDU Menų fakulteto Menotyros katedros vedėja, dėstytoja dr. Jolita Butkevičienė. Šis apdovanojimas skiriamas dėstytojui, kuris geba sudominti studentus, savo žiniomis juos įtraukia į dėstomą dalyką, pasižymi savo kompetencija, kuriamu ryšiu su auditorija. Geriausias dėstytojas renkamas įvertinus studentų aktyvumą apklausoje, jų pateiktus įvertinimus apie dalyko dėstymo kokybę bei pagal studentų teigiamų atsiliepimų kiekį.