Menotyrininko Matthias Flügge kuratorystės seminaras

Kviečiame visus menų, komunikacijos studijų studentus ir visus kuriems yra įdomi kuratorystė į menotyrininko ir meno kuratoriaus Matthias Flügge kuratorystės seminarą kovo 15 d. (šeštadienį) 11 val. Šiuolaikinių menų katedros patalpose (Vytauto pr. 71).

Matthias Flügge yra menotyrininkas ir meno kuratorius. Jis studijavo Berlyno Humboldto universitete, vėliau dirbo žurnalo „Bildende Kunst“ vyriausiuoju redaktoriumi. Pastaruosius 20 metų kuravo daugybę meno parodų Vokietijoje ir užsienio šalyse, buvo Bonos meno fondo žiuri narys. 1995 m. jis tapo Berlyno menų akademijos nariu, o 1997–2006 m.– akademijos viceprezidentu. 2012 m. jis tapo Dresdeno Aukštosios meno mokyklos rektoriumi.

Matthias Flügge yra parodos „Arno Fischer. Fotografie“, kuri pristatoma Kauno fotografijos galerijoje 2014 m. kovo 14 – balandžio 25 d., kuratorius.