Kviečiame dalyvauti konkurse „Lietuvos meno tyrimų ir kūrybos“ stipendijai gauti

Konkurse gali dalyvauti VDU Menų fakulteto bakalauro(III–IV kurso) arba magistratūros studijų studentas(ė), tyrinėjantis Lietuvos meną (architektūra, dailė, fotografija, kinas, teatras, video) arba kuriantis šiuolaikinį meną.

Pretendentas(-ė) turi būti gerai besimokantis (vidurkis ne mažiau 8,5 balų), aktyviai dalyvaujantis kultūrinėje ir meninėje veikloje, nuosekliai plėtojantis mokslinių tyrimų temą.

Prioritetas teikiamas studentams tyrinėjantiems Lietuvos sakralinį meną.

„Lietuvos meno tyrimų ir kūrybos“ stipendija yra vienkartinė. Jos dydis – 1000 (vienas tūkstantis) litų, skiriamas vienam asmeniui vieną kartą.

1. Prašymą dalyvauti konkurse;
2. Gyvenimo aprašymą (CV);
3. Pažymą apie studijų rezultatus, patvirtintą dekanate.
4. Publikacijų kopijas arba meno darbų dokumentacijas;
5. Mokslinio (pvz. kursinio) darbo kopiją (jei nėra publikacijų)

Gautus prašymus svarstys stipendijų skyrimo komisija. Konkurso rezultatai bus skelbiami lapkričio mėnesį.

Nurodytus dokumentus prašome pristatyti iki 2012 spalio 22 d. šiuo adresu:

Referentė Asta Šlapikienė
Menų fakulteto dekanatas