Konsultacijos stojantiesiems į menų studijų programas

Stojančiuosius į Naujųjų medijų meno ir Muzikos produkcijos studijas Vytauto didžiojo universiteto (VDU) Menų fakulteto Šiuolaikinių menų katedra kviečia jungtis į nuotolines konsultacijas ir parengiamuosius kursus.

Konsultacijų ir parengiamųjų kursų metu susitiksite su studijų programų dėstytojais, išgirsite konkrečius patarimus, kaip pasirengti stojamiesiems egzaminams, ir galėsite išbandyti jėgas, atlikdami praktines užduotis. Taip pat kiekvieno susitikimo metu galėsite sužinoti išsamią informaciją apie stojamųjų egzaminų tvarką, studijas Universtete ir užduoti kitus jums rūpimus klausimus.

Naujųjų medijų meno ir Muzikos produkcijos studijų programos pastaruoju metu buvo labai gerai įvertintos užsienio ekspertų ir jau daug metų sulaukia didelio stojančiųjų susidomėjimo. Joms išskirtinumo suteikia ir tai, kad praktinės menų studijos vyksta universitetinėje aplinkoje, kuri garantuoja platų išsilavinimą ir įvairias karjeros galimybes ateityje.

Taigi jei esate kūrybingi, mėgstate naująsias technologijas ir ieškote šiuolaikiškos studijų aplinkos, kviečiame rinktis menų studijas VDU Menų fakultete!

Daugiau informacijos stojantiesiems