Kauno Juozo Grušo meno vidurinės mokyklos mokinių kūrybos paroda VDU Menų fakultete

Parodos atidarymas 2012 gegužės 17 d. ( ketvirtadienį) 16 val.VDU, Šiuolaikinių menų katedroje ( Vytauto p. 71, Kaunas)

Paroda veiks 2012 05 17 – 2012 06 01

Šiais metais užsimezgė bendravimas tarp Kauno Juozo Grušo meno vidurinės mokyklos ir Vytauto Didžiojo universiteto Šiuolaikinių menų katedros.
2012 metų balandžio mėnesį šios mokyklos meno kūrėjai kaip partneriai ,,Centro” ir VDU Šiuolaikinių menų katedros organizuotame septintame tarptautiniame multimedijos meno ir muzikos festivalyje sėkmingai pristatė audiovizualinį performansą ESKIZAI.
Kūrybinę pažintį tęsia mokyklos mokinių paroda Šiuolaikinių menų katedros patalpose, o kitų mokslo metų pradžioje planauojama šios katedros studentų kūrybos paroda Juozo Grušo meno vidurinėje mokykloje.