Jaunieji Menų fakulteto teatro kritikai jau trečią kartą įteikė alternatyvius teatro apdovanojimus

Kovo 25 d. miesto Rotušėje Kauno teatrų kūrėjams įteikti tradiciniai „Fortūnos“ apdovanojimai, greta jų savuosius apdovanojimus – kaukes įteikė ir Jaunieji teatro kritikai.

Iš Menų fakulteto studentų sudaryta Jaunųjų teatro kritikų komisija Kauno teatralus apdovanoja nuo 2012-ųjų metų. Šiemet Jaunųjų teatro kritikų komisijoje dirbo:

Deimantė Dementavičiūtė-Stankuvienė, VDU Menotyros doktorantūros studijų III kurso studentė,
Gintarė Čiuladaitė, VDU Menotyros bakalauro studijų IV kurso studentė,
Matas Makauskas, VDU Menotyros bakalauro studijų IV kurso studentas,
Monika Jašinskaitė, VDU Menotyros bakalauro studijų IV kurso studentė,

Rugilė Pukštytė, VDU Menotyros bakalauro studijų IV kurso studentė.

Įvertinusi 2013-ųjų metų veiklos rezultatus Kauno teatruose, Jaunųjų teatro kritikų komisija paskelbė apdovanojimus 7 kategorijose:

Metų reiškinys: Baltijos šalių dramaturgijos festivalis – už galimybę pamatyti, jog šiuolaikinė estų dramaturgija neatsilieka nuo gyvenimo.
Metų strategija: Kauno šokio teatras „Aura“ – už sėkmingą bendradarbiavimą su užsienio kūrėjais.
Metų režisierius: Artūras Areima – už spektaklius „Intymumas“ VDU teatre ir „Vyšnių sodas“ Nacionaliniame Kauno dramos teatre.
Metų atlikėja: Severija Janušauskaitė – už moteriškumą teatro scenoje, spektaklis „Intymumas“ VDU teatre.
Metų atlikėjas: Vainius Sodeika – už Polio vaidmenį spektaklyje „Intymumas“ VDU teatre.
Metų pokytis: Marcelė Zikaraitė – už naują ryškią jėgą Kauno kamerinio teatro scenoje.
Metų mizanscena: „Nėra Houpo – nėra vilties“ iš spektaklio „Rezervatas“ Kauno mažajame teatre.