Išankstiniai stojamieji egzaminai į menų studijų programas

Sojantieji, kurie jau apsisprendė rinktis Naujųjų medijų meno ar Muzikos produkcijos studijas Vytauto didžiojo universiteto (VDU) Menų fakulteto Šiuolaikinių menu katedroje, šiemet ir vėl turės puikią progą stojamuosius egzaminus į minėtas menų studijų programas išlaikyti dar pavasarį. Išankstiniai stojamieji egzaminai į Muzikos produkcijos studijų programą vyks kovo 16 d., o į Naujųjų medijų meną – kovo 22-23 d.

Abi studijų programos pastaruoju metu buvo labai gerai įvertintos užsienio ekspertų ir jau daug metų sulaukia didelio stojančiųjų susidomėjimo. Joms išskirtinumo suteikia ir tai, kad praktinės menų studijos vyksta universitetinėje aplinkoje, kuri garantuoja platų išsilavinimą ir įvairias karjeros galimybes ateityje.

Naujųjų medijų meno studentai ne tik gilinasi į fotografijos, video, kompiuterinės grafikos ir animacijos, garso technolgijas bei naujųjų medijų kūrybines paslaptis, bet ir išmoksta mąstyti bei kurti tarpdiscipliniškai, savarankiškoje veikloje išnaudoti VDU siūlomą įvairiapusį išsilavinimą.

Muzikos produkcijos studentai mokosi kurti originalius garso meno ir muzikos kūrinius, garso įrašų ir garso dizaino darbus, profesionaliai dirbti muzikos technologijų ir su jomis susijusiose srityse. Be to, dar studijų metu studentai įgyja asmeninės vadybos pagrindus ir plėtoja individualius bei grupinius kūrybinius projektus. Kaip ir visi studijuojantieji VDU, būsimi muzikos prodiuseriai įgyja platų universitetinį išsilavinimą.

Taigi jei esate kūrybingi, mėgstate naująsias technologijas ir ieškote šiuolaikiškos studijų aplinkos, kviečiame rinktis menų studijas VDU Menų fakultete!

Daugiau informacijos stojantiesiems