Fotografijų parodos „Natūra“ atidarymas

VDU menų galerija „101“ kviečia į fotografijų parodos „Natūra“ atidarymą, kuris vyks spalio 12 d., 17:30 val. Fotografijų parodoje pristatomi VDU Menų fakulteto Naujųjų medijų meno programos įvairių kursų studentų darbai.

Būtina išankstinė registracija https://forms.gle/8CSy2LbtteeDsmSS8 ir laikytis visų saugumo reikalavimų (dėvėti kaukes, laikytis atstumo).

Fotografijų paroda, apjungianti Naujųjų medijų meno programos studentus, – galimybė ir paskatinimas studentams mokytis pristatyti savo skirtingų temų darbus, sukurtus studijų metu. Kai kuriems studentams pirmoji praktika eksponuoti savo kūrinius ir spręsti eksponavimo klausimus, kitiems – proga įgauti daugiau eksponavimo patirties ir eksperimentuoti. Todėl parodos kūrybinis procesas studentus veda atradimo ir pažinimo keliu.

Pastarųjų metų laiku, kol buvo atitrūkta nuo gyvų parodų ir pasirodymų, fotografijų paroda tampa savita adaptacija studentams sugrįžti iš internetinės erdvės į tikrą realybę. Tai pirmoji studentų darbų paroda VDU menų galerijoje „101“ po karantino.

Fotografijų parodos jungiantis motyvas – gyvumas, natūralumas, tikrovė ir realybė. Natūra fotografijų parodoje suvokiama kaip realybė, su kuria dauguma susiduria kiekvieną dieną. Natūra atsispindi fotografijose kaip gyvenimo ratas, kai susipina įvairūs ir kintantys gamtos ir realybės procesai. Visus darbus jungia „natūra“, atskleidžiama per įvairias idėjas, kuriomis studentai dalinasi su kitais.

Parodos kūrybinė grupė:

Studentai
Urtė Serapinaitė (1 kursas)Rusnė Kuliešiūtė (2 kursas)
Ema Kazlauskaitė (3 kursas)
Arnas Alekna (3 kursas)
Ugnė Narkevičiūtė (3 kursas)
Svetlana Pukė (4 kursas)

Kuratoriai
Rimgaudas Barauskis ir Milda Gineikaitė

VDU Šiuolaikinių menų katedros vedėjas Tomas Pabedinskas