Dar geresnės sąlygos menų studijoms

Artėjančias vasaros atostogas VDU Menų fakultetas pasitinka ruošdamasis reikšmingos permainoms. Nuo kitų mokslo metų Menų fakulteto Šiuolaikinių menų katedra studentų lauks atnaujintose ir specialiai menų studijoms pritaikytose patalpose (Vytauto prospektas 71). Jau rugsėjo pirmąją studentai turės galimybę klausyti paskaitų auditorijose, turinčiose visą reikalingą multimedijos įrangą, dirbti kompiuterių klasėse bei fotografijos, vaizdo ir garso studijose, laisvalaikiu užsiimti savarankiška kūryba tam pritaikytose asmeninėse darbo vietose.

Nauja studijų vieta bus ypač patogi iš kitų miestų į Kauna studijuoti atvykstantiems būsimiems menininkams. Pastate, į kurį persikels Menų fakulteto Šiuolaikinių menų katedra, jau dabar įsikūręs VDU 2-asis studentų bendrabutis. Jis lengvai pasiekiamas iš Kauno autobusų ir geležinkelio stoties, yra arti miesto centro, pagrindinės pėsčiųjų gatvės – Laisvės alėjos – ir kitų universiteto rūmų.

Ateinančius mokslo metus Šiuolaikinių menų katedra pradės ne tik naujose patalpose, bet ir ženkliai praturtinus studijoms reikalingos techninės bei programinės įrangos bazę. Studentai galės naudotis asmeninėmis kompiuterinėmis darbo vietomis, dirbti su modernia fotografijos ir vaizdo aparatūra studijose bei skolintis ją individualiam kūrybiniam darbui. Savo fotografijos ir video kūrinius studijuojantieji išmoks redaguoti naudodami naują programinę įrangą, o besidomintieji garso menu ir technologijomis mokinsis dirbti specialia muzikos kūrimo aparatūra ir atitinkama programine įranga aprūpintoje garso studijoje.