Artėja „VDU kultūros dienos“

2021 balandžio 26 – 30 dienomis VDU Menų fakultetas organizuoja tradicinį visuomenei skirtą renginį „VDU kultūros dienos“. Jau penktus metus vyksiantis savaitinis meno ir kultūros festivalis siūlo platų veiklų spektrą ir paprastai sulaukia nemažo lankytojų susidomėjimo.

Šių metų renginio programa – taip pat gausi ir įvairi: nuo atvirų Menų fakulteto dėstytojų ir svečių paskaitų iki aktualių diskusijų („Post-pandeminis menas“, „Kaip sukurti naują muziejų?“), nuo virtualaus spektaklio „Ryšys“ (rež. A. Leonova, NKDT) iki Menų fakulteto dėstytojų ir absolventų fotografijos parodų (R. Požerskio „Paslaptingas Bangladešas“, R. Barauskio „Žmogus ir jo aplinka šiandien, vakar, rytoj“, V. Virbickaitės “Pamatyta tapatybė. Ežerėlio bendruomenės narių portretai”), nuo interaktyvios lauko parodos „Teatro galerija 100: asmenybės kuria istoriją“ iki muzikinio online renginio „Music Lab“.

„VDU kultūros dienas“ tradiciškai užbaigs Atvirų durų diena moksleiviams, kurios metu Menų fakulteto dėstytojai moksleiviams pristatys studijų programas „Kūrybinės industrijos“, „Menų istorija, kritika ir medijos“, „Muzikos produkcija“, „Naujųjų medijų menas“, o mokytojus pakvies į seminarą „Kūrybinių metodų taikymas ugdymo procese“.

Daugiau informacijos: www.menufakultetas.vdu.lt

Registracija: https://forms.gle/6mTi2gEpQt549PFD7