Fakulteto erdvės

Nuo 2014 m. Menų fakultetas įsikūrė naujose įvairių studijų reikmėms pritaikytose Kauno senamiesčio erdvėse (Muitinės g. 7). Šiose patalpose veikia medijų, garso, fotografijos, foto ir video montažo auditorijos ir laboratorijos, metodinis kabinetas-skaitykla, pažangiausia įranga aprūpintos fotografijos ir garso įrašų studijos. Mokomosios studijos atitinka aukščiausius šiuolaikinių kūrybinių industrijų standartus, čia naudojama naujausia techninė ir programinė įranga. Investicijos į mokomąsias auditorijas ir laboratorijas per pastaruosius metus viršija 3 milijonus eurų.

vdumf-7 7F8A5062vdumf-8

Fakultete taip pat veikia VDU Menų galerija 101, kurioje menininkai ir studentai eksponuoja savo kūrinius, diskutuoja, organizuoja įvairius kultūros ir meno renginius.

Vaidybos studijų programa vykdoma VDU Teatre (Daukanto g. 27), kuriame vyksta ne tik mokomieji užsiėmimai, bet ir veikia vienintelis profesionalus universiteto teatras Lietuvoje.

DSC_9170 VDU teatras

Mados dizaino studijos (Vytauto pr. 71) aprūpintos naujausia modeliavimo, siuvimo, siuvinėjimo įranga, 3D spausdintuvais, kompiuterinėmis technologijomis, čia vyksta praktinė Mados dizaino studijų programos dalis.

vdumf-22 vdumf-31 vdumf-34

Nuo 2016 Menų fakulteto studentai turės galimybę naudotis naujomis profesionaliomis garso studijomis, kompiuterinėmis klasėmis ir universaliu filmavimo paviljonu naujame VDU daugiafunkciniame studijų ir mokslo centre pastate (V. Putvinskio g. 23).

Sound studio-2 Sound studio-6 Sound studio-9