Festivalio prizas įteiktas Menų fakulteto trečiakursiui

Kauno kultūros centre „Girstutis“ tradiciškai rengiamame festivalyje „Lietuvos teatrų pavasaris“ apdovanotas VDU Menų fakulteto „Vaidybos“ programos trečio kurso studentas Valerijus Kazlauskas. Jaunojo menininko prizas Valerijui Kazlauskui įteiktas už Nevykėlio vaidmenį Artūro Areimos teatro spektaklyje „NEvykelis“, pagal Eduardo Limonovo „Nevykėlio dienoraštį“ (rež. A. Areima). Prizą įsteigė Editos ir Fortūnato Gudišauskų šeima.

Festivalyje taip pat dalyvavo žiuri, kurią sudarė Vytauto Didžiojo universiteto Menų fakulteto teatrologai: Vitalija Truskauskaitė (žiuri pirmininkė), Jurgita Staniškytė, Rūta Mažeikienė, Deimantė Dementavičiūtė Stankuvienė ir Edgaras Klivis. Žiuri tradiciškai rinko geriausią festivalio spektaklį: šiais metais juo tapo Lietuvos Nacionalinio dramos teatro spektaklis „Didis blogis“ pagal Mariaus Ivaškevičiaus pjesę, (rež. Arpadas Šilingas). Režisieriui Arpadui Šilingui prizą už geriausią festivalio spektaklį įsteigė Kauno miesto savivaldybė.