Vyksta priėmimas į „Academia cum laude“ studijas

Vytauto Didžiojo universiteto „Academia cum laude“ vykdo naujų narių priėmimą. Studentai, norintys dalyvauti priėmimo konkurse, iki 2019 m. rugsėjo 10 d. turi užpildyti prašymą internetu bei pateikti motyvacinį laišką.

Į individualiąsias studijas priimami pirmosios pakopos (bakalauro) ir vientisųjų studijų VDU studentai, ne vėliau kaip nuo šešto studijų semestro. Studijos vykdomos lygiagrečiai su pagrindine studijų programa. Daugiau informacijos apie akademijos veiklą, priėmimą ir kuratorių sąrašas pateikiamas „Academia cum laude“ puslapyje. Su Academia cum laude veiklomis galima susipažinti jos „Facebook“ profilyje.

„Academia cum laude“ – unikali individualių studijų sistema, leidžianti motyvuotiems bakalauro studijų studentams peržengti savo pagrindinių studijų ribas, gilintis į asmeninę studijų temą, dirbti su pasaulinio garso universiteto profesoriais – aukščiausio lygio mokslininkais, tyrėjais ar pripažintais menininkais, vertinamais savo srities autoritetais. Šiose studijose dera Harvardo ir Kembridžo universitetų geriausioji studijų patirtis, studentų ir profesūros individualus bendravimas, artes liberales principu organizuojama akademinė veikla.

Pabaigus individualiąsias studijas, studentams bus įteikiamas „Academia cum laude“ pažymėjimas, liudijantis apie studento įgytas papildomas žinias ir gebėjimus.

Registracija į VDU „Academia cum laude“

Priėmimo taisyklės