VDU Menų fakulteto Atvirų durų diena

VDU MENŲ FAKULTETO ATVIRŲ DURŲ DIENA

2021 balandžio 30 dieną 15 val. VDU Menų fakultetas kviečia moksleivius ir mokytojus į virtualią Atvirų durų dieną.

RENGINIO PROGRAMA:

MOKSLEIVIAMS

15.00 – 16.00

STUDIJŲ PROGRAMŲ PRISTATYMAS.

Menų fakulteto dėstytojai pristatys moksleiviams studijų programas „Kūrybinės industrijos“, „Menų istorija, kritika ir medijos“, „Muzikos produkcija“, „Naujųjų medijų menas“, konsultuos stojamųjų egzaminų klausimais ir atsakys į visus moksleiviams kylančius klausimus.

16.00 – 16.30

PASKAITA

Internetinis menas: kūrybiškumo lavina naršyklės lange, dėstytojas – Gytis Dovydaitis.

MOKYTOJAMS

15.00 – 16.30

SEMINARAS: Kūrybinių metodų taikymas ugdymo procese, dėstytojas – Augustinas Balaišis.

Mokytojams bus išduodami 2 ak. val. dalyvavimo seminare pažymėjimai.

UŽDARYMAS:

17.00 – „MUSIC LAB“ –  „Muzikos produkcijos“ programos dėstytojų ir studentų kūriniai. „Muzikos produkcijos“ programos absolventai dalinasi mintimis apie kūrybą, inspiraciją bei ateities planus. www.facebook.com/MenuFakultetas

Registruotis galima iki balandžio 29 d., ketvirtadienio, 17:00 val.

Registracija: https://forms.gle/LhHdughDf7yHDW8n6

Pasibaigus registracijai, prisijungimo nuoroda bus išsiųsta registracijoje nurodytu el. pašto adresu.

VDU Menų fakulteto Atvirų durų diena yra renginio „VDU kultūros dienos“ programos dalis. Renginio metu vyks atviros paskaitos, diskusijos, meno ir kultūros renginiai online ir lauke. Kviečiame dalyvauti!

Daugiau informacijos ir registracija: www.menufakultetas.vdu.lt