Skelbiama papildoma konsultacija stojantiems į Muzikos produkcijos studijų programą

Konsultacija

VDU Menų fakultetas džiaugiasi, galėdamas pakviesti stojančiuosius pretenduoti į valstybės finansuojamas studijų vietas Muzikos produkcijos studijų programoje. Kviečiame į papildomą konsultaciją stojantiesiems gegužės 29 d., 15 val., VDU garso studijoje (Putvinskio g. 23, 410 kab.). Konsultacijos metu apie Muzikos produkcijos programą jums papasakos jos vadovas ir dėstytojas, kompozitorius Titas Petrikis, galėsite apžiūrėti garso studijas ir įrangą, su kuria dirba Muzikos produkcijos studijas pasirinkę studentai.

Atvira paskaita

Taip pat kviečiame pasinaudoti išskirtine proga ir gegužės 29 d. sudalyvauti atviroje elektroninės muzikos prodiuserio Justino Chachlausko paskaitoje. Paskaita vyks VDU Menų fakultete (Mutinės g. 7), 207 a., nuo 12 val.

Justinas Chachlauskas – du solinius albumus Lietuvoje ir šimtus originalių kūrinių bei remiksų visame pasaulyje išleidęs elektroninės muzikos kūrėjas, muzikos gerbėjams žinomas kaip Virus J (House Of Virus, Justin Cholewski). Kūrėjo įrašus leidžia geriausios pasaulio šokių muzikos įrašų kompanijos: Ultra, Defected, Armada, Hed Kandi, Pacha ir Toolroom, jo įrašų studijos duris varsto Inner City, Sandy Rivera, Kevin Saunderson, Marshall Jefferson, Eddie Amador ir kt., savo pasirodymus Justinas Chachlauskas rengia didžiausiuose pasaulio naktiniuose klubuose bei festivaliuose. 2012 metais kūrėjas nominuotas M.A.M.A. apdovanojimams, veda Freakin Radio laidą Power Hit Radio eteryje.

nuotr. Artiom Ištuganov