VDU studentams vyksta priėmimas į „Academia cum laude“ studijas

Vytauto Didžiojo universiteto Academia cum laude vykdo naujų narių priėmimą. Studentai, norintys dalyvauti priėmimo konkurse, iki 2020 m. rugsėjo 20 d. turi užpildyti prašymą internetu bei pateikti motyvacinį laišką.

Į individualiąsias studijas priimami pirmosios pakopos (bakalauro) ir vientisųjų studijų VDU studentai, ne vėliau kaip nuo šešto studijų semestro. Studijos vykdomos lygiagrečiai su pagrindine studijų programa. Daugiau informacijos apie priėmimą į akademiją ir kuratorių sąrašas pateikiamas Academia cum laude puslapyje. Su Academia cum laude veiklomis taip pat galima susipažinti jos Facebook profilyje.

Academia cum laude – unikali individualių studijų sistema, leidžianti motyvuotiems bakalauro studijų studentams peržengti savo pagrindinių studijų ribas, gilintis į asmeninę studijų temą, dirbti su pasaulinio garso universiteto profesoriais – aukščiausio lygio mokslininkais, tyrėjais ar pripažintais menininkais, vertinamais savo srities autoritetais. Šiose studijose dera Harvardo ir Kembridžo universitetų geriausioji studijų patirtis, studentų ir profesūros individualus bendravimas, artes liberales principu organizuojama akademinė veikla.

Pabaigus individualiąsias studijas studentams bus įteikiamas Academia cum laude pažymėjimas, liudijantis apie studento įgytas papildomas žinias ir gebėjimus.

Registracija į VDU Academia cum laude

Priėmimo taisyklės

Daugiau informacijos