Kūrybinės industrijos

Žiniomis pagrįsta lyderystė kūrybiniame sektoriuje!

Kūrybinių industrijų magistrantūros programa kviečia socialinių, humanitarinių ir menų specialybių bakalaurus ir kolegijų absolventus tapti kūrybinio sektoriaus profesionalais, ekspertais ir lyderiais.

5 priežastys kodėl verta rinktis šią magistrantūros programą:

Pasiekite ekspertinį žinių lygį

Kūrybinių industrijų programos tikslas – pasiekti, kad sprendimų priėmimas būtų pagrįstas plačiomis žiniomis ir puikiu šiuolaikinės pasaulinės kūrybinės rinkos išmanymu, o ne senais prietarais. Magistrantūros lygio studijos yra skirtos išlaisvinti kūrybinę energiją per žinias, analitinius gebėjimus bei technologinio potencialo išmanymą.

Nuo employee prie entrepreneur

Bakalauro studijos jus paruošė būti darbuotoju. Tapkite lyderiu! Magistrantūros studijų metu pasikraukite intelektualinės drąsos, pasaulinių tendencijų išmanymo, praktinių įgūdžių ir įrankių, reikalingų, kad įgyvendintumėte savo idėją, o ne aptarnautumėte svetimas.

Darykite tai, kas jums svarbu

Programa yra orientuota į jūsų individualų interesą. Magistrantūros studijos reiškia lygmenį, kur nėra bendrų žinių ir kur kiekviena(s) gali pasiimti tai, kas jai / jam reikalinga savo būsimai karjerai. Pasiūlykite savo idėją motyvaciniame laiške, o paskui nuosekliai ją išplėtokite studijų metais ir apibendrinkite baigiamajame darbe.

Prisijunkite prie šiuolaikinės kultūros sostinės

Į Kauną atplūsta kultūros ir kūrybiškumo banga. Dabar pats laikas studijuoti Kūrybines industrijas ir studijų metu integruotis į KEKS (Kauno Europos kultūros sostinės 2022) veiklas, organizacijas ir projektus. Programoje dėsto KEKS iniciatoriai ir programų vadovai, o Europos kultūros sostinės veikloms reikia gerų tyrimų, ekspertizės ir plačių vizijų

Mokykitės ir dirbkite

Mūsų magistrantūros studijos yra palankios dirbantiesiems. Atsižvelgdami į studentų užimtumą siūlome paskaitas, pačių studentų pageidavimu sukeltas į dvi dienas per savaitę arba į vakarinį laiką. Mums taip pat svarbus praktikos ir teorijos balansas!