Vyksta konkursas studijoms 2019/2020 m.m. pagal „Erasmus+“ programą

Norite įgyti tarptautinės studijų patirties, patobulinti užsienio kalbų žinias, tapti tarptautinės bendruomenės nariu bei VDU ambasadoriumi? Dalyvaukite „Erasmus+“ studijų mainų konkurse 2019/2020 m. m. rudens ir pavasario semestrui, pildykite el. atrankos anketą “Outgoing-Application for Erasmus Study Exchange (EU countries)” interneto svetainėje iki 2019 m. kovo 3 d. (23:59 val.). Muzikos akademijos studentai anketą turi užpildyti iki 2019 m. vasario 19 d. (23:59 val.).

Atrankoje gali dalyvauti visi VDU nuolatinių bei ištęstinių studijų studentai. Aktyviai dalyvauti konkurse kviečiame studentus su specialiaisiais poreikiais, kurie turi galimybę gauti papildomą finansavimą.

Atrankos rezultatai bus skelbiami 2019 m. kovo 13 d. (Muzikos Akademijos studentams – 2019 m. vasario 22 d.) VDU interneto svetainėje, taip pat kiekvienas atrankoje dalyvavęs studentas bus informuotas el. paštu.

Daugiau informacijos apie „Erasmus+“ studijas, partnerines užsienio aukštojo mokslo institucijas, atrankos kriterijus, stipendijų dydžius.

Konkurso skelbimas