VDU Komunikacijos krypties studijos – vienos geriausių Lietuvoje!

Žurnalo „Reitingai“ paskelbtame 2019 m. universitetų studijų krypčių reitinge VDU komunikacijos krypties bakalauro ir magistrantūros studijos užėmė antrą vietą, nusileisdamos tik Vilniaus universiteto komunikacijos krypties studijoms.

VDU Menų fakultetas komunikacijos kryptyje vykdo dvi studijų programas: bakalauro studijų programą „Kūrybinės industrijos” ir magistrantūros studijų programą „Kūrybinės industrijos”. Didžiuojamės aukštu šios studijų krypties reitingu ir sveikiname šių programų dėstytojus, studentus bei absolventus bendru darbu pasiekusius tokį aukštą įvertinimą.

Studijų programų reitingas sudarytas įvertinus šiuos kriterijus: darbdavių nuomonė apie alumnus, šios krypties vykdomų studijų programų skaičius, 2018 m. priimtų pirmakursių skaičius, 2018 m. priimtų pirmakursių balo vidurkis, 2018 m. priimtų geriausių abiturientų skaičius, 2018 m. priimtų pirmakursių žemiausias balas, šios krypties programų vertinimas SKVC bei MOSTA rodikliai apie alumnų įsidarbinimą ir gaunamą atlyginimą.