VDU Dizaino ir Medijų krypčių studijoms-aukštas įvertinimas

Studijų programos “Mados dizainas” studentės Mildos Grikšaitės kolekcija „Soft Power“

Menų fakulteto Dizaino ir Medijų meno krypčių studijoms – aukštas įvertinimas!

Menų fakulteto dizaino (studijų programa “Mados dizainas”) ir medijų meno (studijų programa “Naujųjų medijų menas”) krypčių bakalauro studijos žurnalo „Reitingai“ paskelbtame 2018 m. universitetų studijų krypčių reitinge užėmė antrą vietą, nusileisdamos tik VDA menų studijoms.

Didžiuojamės ir džiaugiamės šių programų dėstytojų, studentų ir absolventų bendro kūrybinio darbo rezultatais!

Studijų programų reitingas sudarytas įvertinus šiuos kriterijus: darbdavių nuomonė apie alumnus, kiek iš viso šios krypties studijų programų yra vykdoma, 2017 m. priimtų pirmakursių balo vidurkis, 2017 m. priimtų geriausių abiturientų skaičius, 2017 m. priimtų pirmakursių žemiausias balas, bendra rodiklių suma skaičiais, kaip SKVC įvertino šios krypties programas bei MOSTA rodikliai apie alumnų įsidarbinimą ir gaunamą atlyginimą.

Studijų programos “Mados dizainas” studentės Ramintos Razgutės kolekcijos „Artelligence“ modelis

Studijų programos “Naujųjų medijų menas” studentė Ieva Ripinskytė pristato savo kūrybinį projektą

Studijų programos “Naujųjų medijų menas” studentės Aistės Matuzaitės bakalauro baigiamasis darbas „Please Stand By“