VDU bendruomenei – mokslo metų pradžios šventė

DSC_6480-5

Naujų akademinių mokslo metų eiga priklauso ne tik nuo studijų kokybės ar atsakingų bei kūrybingų studentų, bet ir kasdienių situacijų, kuomet itin svarbi vieninga universiteto bendruomenė ir teigiamas mikroklimatas, todėl Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) kviečia studentus, dėstytojus, darbuotojus kartu atšvęsti mokslo metų pradžią – tradiciniuose Rugsėjo 1-osios šventės renginiuose.

Mokslo metų pradžios šventė  užbaigs pirmakursiams skirtą „Įvado į studijas VDU 2016“programą.

Rugsėjo 1-osios renginius, kaip įprasta, pradės Šv. Mišios, skirtos Kauno universitetų bendruomenėms, kurios vyks 12 val. Kauno Šv. Petro ir Povilo arkikatedroje bazilikoje (Vilniaus g. 1).

Vėliau, nuo 13.30 val., pirmakursiai dalyvaus šventiniuose susitikimuose fakultetuose su dekanais, dėstytojais ir aukštesnių kursų studentais. Menų fakultete susitikimas vyks Muitinės g. 7 kiemelyje.