Rugsėjo 1-osios proga – rektoriaus sveikinimas

DSC_9103b

Mokslo metų pradžios šventės proga visą Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) bendruomenę, studentus, dėstytojus ir darbuotojus, sveikina universiteto rektorius prof. Juozas Augutis.

Mielieji VDU bendruomenės nariai,

Akademinei bendruomenei rugsėjis – visada naujas etapas. Galima sakyti, metus ir tai, ką per juos planuojame nuveikti, pradedame skaičiuoti ir įgyvendintini ne nuo kalendorinių metų pradžios, o būtent nuo Rugsėjo 1-osios.

Tai nauja pradžia, kurią visi pasitinkame džiaugsmingi, kunkuliuodami nauja energija, pozityvumu ir naujomis idėjomis. Rugsėjis, o tiksliau nauji mokslo metai įkvepia. Tačiau kiekvienam mokslų metų eiga ir pabaiga gali būti skirtinga, tai didžiąja dalimi priklauso nuo kiekvieno iš mūsų.

Kartais rutina ir darbų gausa mus sukausto. Noriu palinkėti išsikeltus tikslus pasiekti užtikrintai ir sėkmingai, nepasiduoti pilkai kasdienybei, o priešingai – joje atrasti motyvuojančius impulsus, kurie padėtų tobulėti profesinėje srityje.

Tačiau tam, kad kasdienybėje pastebėtume ne tik rutiną, reikia išmokti neskubėti ir nesiblaškyti. Gyventi lėtai, mėgautis tuo, ką darome ir ugdyti vidinę ramybę. Nors tai gyvenimiškas paradoksas – daryti lėtai ir padaryti daugiau – kuo toliau, tuo labiau gyvenimas įtikina šia tiesa.

Kviečiu visus pasitikti naujus mokslo metus drauge ir dalyvauti Rugsėjo 1-osios šventėje!

VDU rektorius Juozas Augutis