Romualdo Požerskio fotografijų paroda „Beprotiškos vestuvės Nevados dykumoje“

Balandžio 1 d., nuo 12 val., „GODÒ galerija“ kviečia apsilankyti Romualdo Požerskio fotografijų parodoje „Beprotiškos vestuvės Nevados dykumoje“. Naujoje autoriaus fotografijų serijoje įamžintos poros, žiedus sumainiusios grandiozinio meninio projekto „Degantis žmogus“ metu, kai ribos tarp meno ir gyvenimo visiškai ištirpsta.

Vakare, 18 val., įvyks oficialus parodos atidarymas. Visus svečius kviečiame pasinerti į saviraiškos laisvę, pasitelkti fantaziją ir pasipuošti taip, lyg patys išsirengtumėte į tolimąją dulkėtą dykumą. Parodos lankytojai taip pat galės pamatyti Nevados dykumoje R. Požerskio filmuotą vaizdo medžiagą. Požerskis aštuonis kartus degino žmogaus skulptūrą Nevados dykumoje.

„Degantis žmogus“ yra žinomas kaip unikaliausias masinis alternatyvaus meno reiškinys pasaulyje. Tai industrinės pasąmonės, postmodernios technokultūros, archajiškos, mitologijos ir ugnies kulto kratinys, kasmet kviečiantis savęs atsivėrimui, išraiškai, transformacijai, nuostabai. Dykumoje, kylant saulei ar jei nusileidus, persirengę jaunieji ir jų svečiai prisiekia vienas kitam amžina meile.

Galerijos GODÒ adresas: Malūnų g. 6A-12, Vilnius.

Paroda veiks iki balandžio 27 d.