Pratęstas „Erasmus+“ studijų ES bei EEE šalyse konkursas

Nori įgyti tarptautinės studijų patirties, patobulinti užsienio kalbų žinias, tapti tarptautinės bendruomenės nariu bei VDU ambasadoriumi? Dalyvauk konkurse, pildyk el. atrankos anketą interneto svetainėje https://goo.gl/kcTvbg -> Application form for outgoing students / Erasmus+ studies iki 2018 m. rugsėjo 30 d. (23:59 val.).

Atrankoje gali dalyvauti visi VDU nuolatinių bei ištęstinių studijų studentai, išskyrus pirmo kurso bakalauro studentus. Aktyviai dalyvauti konkurse kviečiame studentus su specialiaisiais poreikiais, kurie turi galimybę gauti papildomą finansavimą.

Atrankos rezultatai bus skelbiami 2018 m. spalio 05 d. VDU interneto svetainėje, taip pat kiekvienas atrankoje dalyvavęs studentas bus informuotas el. paštu.

Daugiau informacijos apie Erasmus+ studijas, partnerines užsienio aukštojo mokslo institucijas, atrankos kriterijus, stipendijų dydžius:
Erasmus+ studijos
→ Erasmus+ informaciniame susitikime
→ Individualių konsultacijų su fakultetų tarptautinių programų koordinatoriais metu