Francisco Teixeira Pinto Dias paskaita VDU menų fakultete

Lapkričio 13 d. Menų fakultete Lietuvos sporto universiteto dėstytojos prof. Birutos Švagždienės iniciatyva svečiavosi prof. Francisco Teixeira Pinto Dias iš Portugalijos.

Prof. Francisco Teixeira Pinto Dias yra kompetentingas aukšto tarptautinio lygio mokslininkas, kryptingai dirbantis turizmo ir sportinės rekreacijos vadybos kryptyje.

Šis mokslininkas yra daugelio mokslinių žurnalų, referuojamų tarptautinėse duomenų bazėse, redkolegijos narys. Prof. Francisco Teixeira Pinto Dias yra Euro-Azijos Turizmo studijų Asociacijos (EATSA) valdybos prezidentas.

Šį pirmadienį Kultūros paveldo ir turizmo magistrantūros studentai turėjo unikalią galimybę susipažinti su mokslininku. Profesorius pasidalino savo mokslinėmis įžvalgomis paskaitų metu.