Atnaujintos Muzikos produkcijos studijų erdvės

Šiuolaikinių menų katedra atnaujino Muzikos produkcijos studijų programą ir studijų erdves. Menų fakultetas įrengė garso studiją (Muitinės g. 7). Ji visiškai atitinka muzikos industrijos naujausius reikalavimus. Studijoje įrengta profesionali techninė ir programinė garso įranga suteiks studentams realią galimybę tobulinti savo praktinius įgūdžius bei užsiimti kūrybine veikla. Kaip teigia Menų fakulteto Šiuolaikinių menų katedros vedėjas doc. dr. Rimantas Plungė – tai yra svarbus žingsnis tinkamai aprūpinant  studijų programos vykdymą. Nepaisant jau esamų resursų, Šiuolaikinių menų katedra ruošiasi naujų patalpų atidarymui Putvinskio gatvėje Kaune (jose studentai galės kurti nuo 2016 m. rugsėjo 1d.) . Naujame pastate bus įrengtos dar dvi, puikiai įrengtos ir dar didesnės garso įrašų studijos. Šios studijos tikrai yra išskirtinės, nes tai ne pritaikytos patalpos, o tikslingai ir profesionaliai projektuotos kaip garso studijos. Tinkamoms sąlygoms sukurti buvo keistos net pastato savybės, geriausiai akustikai išgauti naudotos specifinės garso studijų įrengimui būtinos medžiagos.

Šiais metais stojantys į Muzikos produkcijos studijų mokyklų absolventai galės laikyti muzikologijos egzaminą ir galės gauti ir studijų krepšelius. Tokia galimybė garantuoja didesnį studijų prieinamumą.